Kurz přípravy na zbrojní průkaz

Připravili jsme pro vás kurz přípravy na zbrojní průkaz vycházející z našich dosavadních zkušeností, kdy jsme zjistili, že jsou mezi budoucími střelci tři skupiny zákazníků. První, která požaduje pouze základní kurz orientovaný především na technické názvosloví a manipulaci se zbraní. Druhá, které více vyhovuje individuálnější přístup a rozšířená výuka. Třetí skupinu tvoří zákazníci s individuálními požadavky na přípravu.

Proto Vám nabízíme tři typy kurzů přípravy na zbrojní průkaz:

Základní kurz

Doba trvání 2 výukové jednotky (3 hodiny). Seznámení se zákonem o zbraních, bezpečná manipulace, zkušební střelba.

Rozšířený kurz

Doba trvání 3 výukové jednotky (6 hodin). Seznámení se zákonem o zbraních, bezpečná manipulace, zkušební střelba. Technická část, povely zkušebního komisaře, rozšířená bezpečná manipulace.

Individuální kurz

Zde je náplň a cena kurzu stanovena dohodou podle konkrétních požadavků klienta. Dále vám nabízíme možnost přikoupení individuálních konzultací nad rámec kurzu (30 minut)*.

Další možnosti

Individuální střelecká příprava

Možnost i individuální dohody ve smyslu počet zbraní / čas strávený střelbou na povel / střelivo / cena dle potřebného času.

Součástí ceny je pronájem střelnice a čas přítomného instruktora.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.