Bonusový program

V rámci otevření našeho střeleckého centra Camp Zero Shooting Range – Střelecké centrum Hloubětín jsme pro vás připravili limitovanou předprodejní akci, která se v budoucnu již nebude opakovat.

Předplatné vázané přímo a pouze na zahajovací akci spojenou s přípravou na otevření střelnice Camp Zero. Bude tedy za těchto cenových podmínek dostupné pouze po omezenou dobu.

V rámci této akce získáte 12 hodinových vstupů za cenu 10ti.

Garantovaná cena této permanentky je 3.600,00- Kč na místo 4.320,00- Kč (+ jednorázový poplatek 350,- Kč za vystavení čipové karty).

Tato permanentka je platná na všechny aktuálně zprovozněné úseky střelnice Camp Zero, tedy střelecký úsek SÚ 1 s pohyblivou palebnou čárou (15 m – 5 m / max. 9mm Luger FMJ, 500 J, vč. dlouhých karabin a PDW) a střelecký úsek s pohyblivou palebnou čárou SÚ 2A (25 m/max. 7,62×39 FMJ/MSC, 2300 J).

Ať už se rozhodnete přijet k nám vlastním vozidlem nebo MHD, dostanete se k nám velmi pohodlně.

A je tady V.I.M., tedy velmi důležitá zpráva (z angl. very important message):

Naše střelnice se bude i za provozu neustále zlepšovat a rozšiřovat, takže pro vás v dohledné době co nejdříve zprovozníme střelecký úsek SÚ 2B/C 20 m s pohyblivou palebnou čárou (20 m - 5 m / max. 3500 J .308 Winchester) a dopadištěm střel v rozsahu až 180°, dále SÚ 3 s pohyblivou palebnou čárou 50 m (50 m - 5 m / max. 3500 J .308 Winchester) a dopadištěm střel v rozsahu 180°, tedy pohybovou střelbou do 3 stran, možnosti střelby z vozidla s dojezdem až na terčovou linii 5 m, střelecký úsek SÚ 4 respektive tunelu s pevnou palebnou čárou o délce 70 m (max. 6650 J / .338 Lapua Magnum) či “Kill House” s rozlohou 144 m2 a v neposlední řadě laserovou střelnici a malou tělocvičnu. Pouze nyní tak máte možnost zakoupit permanentku, která bude platná (dále dle ceníku) na všechny uvedené úseky v střelecké sezóně 2021/2022 dle počtu (viz. níže) zakoupených permanentek.

Každou takto zakoupenou permanentkou přispějete k tomu, že pro vás budeme střelnici dále zvelebovat a zlepšovat. Navíc tak v době pokoronavirové výrazným způsobem přispějete k návratu života do normálních kolejí. Již v horizontu dnů se budete moci přihlásit do rezervačního systému, kde bude hodnota vašeho předplatného zapsána a vy si tak budete moci rezervovat střelecké stavy pro sebe a užít si tak zábavu podle vašeho gusta.

Pomocí těchto permanentek není možné hradit pronájem celého střeleckého úseku nebo celé střelnice. K tomuto účelu jsou vyhrazeny individuální podmínky.

Vyberte si tu svou

Variantu programu

Tento extrémně zvýhodněný program bude platný pouze po dobu částečného provozu střelnice, tedy do zprovoznění zbylých střeleckých úseků, respektive nejpozději do konce roku 2021. Poté vstoupí v platnost klubový bonusový program, na jehož podmínkách aktuálně pracujeme a jeho výslednou podobu vám již brzy představíme.

Dobrej gang 8+4

Toto zvýhodněné předplatné navazuje na zahajovací předplatné střelnice Camp Zero, které jste si měli možnost, kvůli jeho omezené platnosti do konce roku, pořídit pouze do 30.9. 2021. Byť už není tak supervýhodné jako naše předchozí bonusová sleva, stále vám přinese slevu 20% na 8 vstupů pro střelecký úsek SÚ 1 a 4 vstupy na střelecký úsek SÚ 2a.

Součástí ceny je předplatné + karta Camp Zero (vystavení karty = 350,- Kč, započítáno do ceny předplatného a platí pouze pro nové předplatitele).

Tato permanentka je platná na všechny aktuálně zprovozněné úseky střelnice Camp Zero, tedy střelecký úsek SÚ 1 (8 vstupů) s pohyblivou palebnou čárou (15 m – 5 m / max. 9mm Luger FMJ, 500 J, vč. dlouhých karabin a PDW) a střelecký úsek SÚ 2A (4 vstupy) s pohyblivou palebnou čárou  (25 m/max. 7,62×39 FMJ/MSC, 2300 J).

Držitelé původních bonusových karet si již novou kartu pořizovat nemusí, nové předplatné jim bude nahráno na jejich původní kartu.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.