Zakázkové zbraně

Vážení zákazníci, přátelé střeleckého sportu, příznivci zbraní, vážení přátelé. To, čím se naše firma zásadně liší od ostatních, tedy přidaná hodnota pro Vás, naše zákazníky, je servis, seřizování a kustomizace zbraní, kdy se snažíme podle vašich představ udělat z Vámi zakoupené zbraně v surovém stavu zbraň vašich snů. Další služba, která jak věříme přibyde již velmi brzy, bude možnost si Vámi vybranou zbraň předem vyzkoušet na naší střelnici. Na finalizaci tohoto projektu v současné době usilovně pracujeme a doufáme, že Vás již brzy budeme moci přivítat na jejím slavnostním otevření.

V současné době tak alespoň přijměte zavděk malou ukázkou zbraní, jejichž úpravu jsme v naší dílně ve spolupráci s našimi špičkovými dodavateli a dle přání našich zákazníků, již realizovali. Tato kombinace služeb nám tak nabízí možnost přivítat Vás na našem showroomu, kde si můžete v klidu vybrat a vyzkoušet doplňky aktuálně dostupné pro Vámi vybranou zbraň. Můžete se zde s námi poradit o vhodné úpravě vaší zbraně, kterou pak proměníme v dokonalý skvost s nezaměnitelným rukopisem, určeným pouze pro Vás, nebo nezapomenutelný dárek.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.