Camp Zero

O nás

1. střelnice pro Vás - střelce

Filozofie naší firmy je i filozofií naší střelnice – nabídnout zákazníkům prvotřídní kvalitu služeb, poradenství a vynikající servis. Ať už se jedná o zbraně, doplňky ke zbraním, personální balistickou ochranu nebo kurzy sloužící k vašemu osobnímu rozvoji, vždy se Vám budeme snažit nabídnout to nejlepší co máme aktuálně k dispozici. V ucelené nabídce se do našeho portfolia promítají produkty prémiových i méně známých výrobců námi vždy pečlivě prověřených značek.

Více než 15 let zkušeností, na nichž je postaveno naše know-how, se opírá o rozsáhlé poznatky z  bezpečnostního sektoru ve státní i soukromé sféře na české i mezinárodní úrovni, ochrany VIP osob a poskytování odborných konzultací včetně poradenství a řešení v oblasti té nejlepší balistické ochrany jednotlivce v Evropě.

Mezi naše zákazníky patří kromě elitních a speciálních jednotky z celé Evropy, a to včetně České republiky i mnoho z vás – ze zástupců odborné střelecké veřejnosti.

To nejdůležitější pro Vás, naše zákazníky, je však střelnice – nová a moderní, kde je na prvním místě právě vaše pohodlí a vaše bezpečnost. Aktuálně jsou v plném provozu 2 střelecké úseky označené jako SÚ1 (určen pro zbraně na střelivo nižšího výkonu) a SÚ2-A (určen pro zbraně na výkonné střelivo), našlapané state-of-art technologiemi (individuální vyhřívání stanovišť v zimě, naddimenzovaná vzduchotechnika, super rychlé pojezdové systémy, pod.) pro co nelepší zážitek ze střelby. To však není vše – oba úseky jsou schváleny jako plně dynamické, tedy umožňující střelbu v pohybu, přičemž úsek SÚ1 navíc umožňuje na nové dopadové ploše v rozměrech 5x6x5 metrů i střelbu ve 180 stupních!

Aby toho nebylo málo, nabízíme Vám mimo nejlépe postavených přípravných kurzů na zbrojní průkazy v ČR rovněž možnost vyzkoušet si zbraň, kterou si vyberete na naší prodejně před její koupí a k tomu e-shop s rozsáhlou nabídkou top-quality produktů. Dále také absolvování dalších kurzů pro zdokonalení se v praktické, taktické i dynamické střelbě v různých úrovních. Více informací na toto se téma se dočtete v rubrice střelnice.

Budeme velmi rádi za vaši zpětnou vazbu. Co se Vám líbí nebo naopak nelíbí, co Vám u nás chybí, jaká jsou vaše očekávání. Rádi o Vás uslyšíme na každém kontaktním kanále, který pro komunikaci s našimi zákazníky máme.

Zakázkové zbraně

To, čím se naše firma zásadně liší od ostatních, tedy přidaná hodnota pro Vás, naše zákazníky, je servis, seřizování a kustomizace zbraní, kdy se snažíme podle vašich představ udělat z Vámi zakoupené zbraně v surovém stavu zbraň vašich snů. Další službou s tímto spojenou, je možnost si zbraň vyzkoušet přímo u nás na naší střelnici.

Taktická střelnice

Komplex čtyř taktických střelnic, umožňující statickou střelbu a především střelbu v pohybu. Proč taktických? Celý komplex střelnic, tak jak je navržen a schválen balistikem, je z větší části mimo statické střelby určen především pro střelbu v pohybu dokonce s možností střelby do tří stran, tedy balisticky chráněnou dopadovou plochou v rozsahu 180°.

Kurzy

Nabízíme Vám možnost absolvovat množství kurzů v oblasti taktické střelby a její zdokonalování. Rovněž nabízíme kurz přípravy pro získání zbrojního průkazu a případných rozšíření včetně individuální střelecké přípravy dle požadavků jednotlivých skupin ZP. Naleznete u nás i kurzy jako jsou ochrana VIP osob či velmi specifický kurz Air Marshal.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.