Zážitkové balíčky

Prostřednictvím našeho e-shopu si můžete objednat tématické zážitkové balíčky, které Vám zprostředkují střelbu z různorodých zbraní. Každý balíček je určen pro jednu osobu a probíhá v rámci naší střelnice Camp Zero.

Do třetice všeho dobrého

Náš základní balíček je určen jak pro ty, kteří se chtějí se střelnými zbraněmi a tím co umí teprve seznámit, nebo třeba pro rodiče s dětmi staršími 10ti let, kteří (pakliže sami nejsou majiteli ZP) si pod vedením našeho zkušeného instruktora chtějí vyzkoušet své střelecké dovednosti a podělit se o ně se svou rodinou.
Zbraně jsou zvoleny tak, aby střelba z nich byla příjemným zážitkem a zvládne ji i úplný začátečník.

Divizní komisař stanislas borovitz

Tento balíček jsme již navždy přejmenovali na počest J. P. Belmonda, proto jsme jej oproti našemu základnímu balíčku rozšířili o další legendy.

Tou první je revolver Smith & Wesson, který nosil zavěšený „proklatě v podpaždí“ J.P. Belmondo co by divizní komisař Stan Borovic alias Antonio Serutti ve filmu „Policajt nebo Rošťák“. Legendární hlášku z tohoto filmu zná snad každý …
„Časy jsou zlé Kamile .. tlusťochu zaplať .. v hotovejch .. :-)“

Tou druhou je legendární „KOSA“ aneb samopal CZ vzor 58 se sklopnou pažbou v modernizované úpravě FAB Defense na legendární náboj 7,62 x 39 náboj vzor 1943 Kalashnikov.

Tenhle balíček je pro ty, kteří mají rádi legendy, a když to do ruky nebo do ramene trochu kopne a ve vzduchu se rozvine vůně střelného prachu s romantikou minulých let.

Strejda Libor komplet

To se jednou paní učitelka ptala dětí ve třídě na příběh s poučením .. Janička se přihlásila a povídá: maminka jednou chtěla upéct koláče, ale neměla droždí. Tak použila sušené a těsto ne a ne vykynout .. nakonec celá unavená a smutná usnula. Ráno se probudila a těsto bylo krásně vykynuté a maminka z něj napekla výborné koláče .. z toho plyne poučení, že ráno je moudřejší večera. To je hezké poučení Janičko, pravila paní učitelka. Pak se přihlásil Pepíček: strejda Libor sloužil v cizinecké legii a bojoval ve Vietnamské válce. Jednou letěl s helikoptérou nad džunglí a zasáhla ho raketa. Nezbylo mu, než vyskočit padákem přímo nad nepřátelským táborem. Vzal si padák, lehký kulomet, revolver a láhev whiskey a vyskočil .. když klesal, vypil nejprve láhev whiskey, kterou si zastrčil za opasek, pak zahájil na nepřítele palbu z kulometu. Když mu došly náboje, vytáhl revolver a ještě než dopadl na zem, vyprázdnil jeho válec. Jakmile se octl na zemi, zjistil že je naživu poslední nepřítel a protože už nic jiného neměl, tak ho umlátil tou prázdnou láhví od whiskey, kterou si dříve zastrčil za opasek. Paní učitelka vyděšeně vykřikla .. a jaké z toho proboha plyne poučení Pepíčku ?!? 

No, máma říkala „Neser se do strejdy Libora, když je nalitej!!!“ 😀

Proto jsme náš největší balíček doplnili o válečné kladivo Heckler & Koch AR – 10 v ráži .308 Winchester, nasvalenou krásku – brokovnici pumpu Mossberg 590 A1 Magpul a samozřejmě lehký kulomet ZB vzor 37 v provedení semi-auto na náboje 7,92 Mauser (8×57). Můžete se tak vžít do příběhu strejdy Libora a vyzkoušet, čím si musel projít .. teda až na toho nepřítele a alkohol. Budou vám muset stačit papírové terče, voda a dobrý kafe, ale i tak to bude dokonalý zážitek 😉

Dále nabízíme:

* Možnost pronájmu celých jednotlivých střeleckých úseků – minimální doba pronájmu 1 hodina.

** Nabízíme Vám rovněž možnost pronájmu celé střelnice, ať už pro individuální střelecký výcvik, firemní či teambuildingové aktivity nebo uspořádání závodů – minimální doba pronájmu ½ dne.

*** V tomto případě budou ceny stanoveny individuálně na základě společného jednání a vašich požadavcích.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.