Firemní zákazníci

V rámci školení v segmentu firemních zákazníků Vám, mimo relaxačních a antistresových aktivit pro Vaše zaměstnance, nabízíme rovněž jejich individuální přípravu, coaching a rozvoj, včetně specifických bezpečnostních postupů v různých typech krizových situací.

Naši zkušení spolupracovníci, instruktoři, partnerské subjekty a špičkoví domácí i mezinárodní lektoři, zajistí Vašemu týmu maximální možnou úroveň skupinové a individuální přípravy.

Pokud jste v tomto textu nenašli odpovědi na otázky, které jsou pro Vás v této oblasti klíčové, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi individuálně sejdeme a probereme možnosti jaké máme v oblasti Vašich požadavků a připravíme Vám odpovídající individuální program, plán rozvoje nebo firemní zážitek.

Váš tým Camp Zero.

Galerie

Stále uzavíráme nové kontrakty se zajímavými výrobci zbraní, taktických doplňků a kvalitního oblečení, které jsme získali na kontraktačních výstavách po celém světě.

Střelnice

K dispozici je vám jedinečný komplex střelnic s celkovým servisem s tím spojeným, který by jste očekávali. Aktuálně máme pro vás čtyři taktické střelnice, umožňující statickou a pohybovou dynamickou střelbu.

Jejich rezervaci můžete provést pohodlně online na našich webových stránkách, kde uvidíte i aktuální zaplněnost jednotlivých střeleckých úseků.