Střelnice Camp Zero

Camp Zero Centrum je zbrusu nový komplex taktických střelnic, který je v provozu od 2. července 2021. Celý komplex střelnic, tak jak je navržen a schválen balistikem, je tedy z větší části mimo statické střelby určen především pro střelbu v pohybu. Tomu odpovídá jak vybavení tak cena, která je v případě střelby v pohybu pochopitelně jiná, než u střelby statické, neboť dochází k mnohem většímu opotřebovávání dopadových a protiodrazových ploch.

Otevřené úseky: 

SÚ 1, terčová linie 15 m, pohyblivá palebná čára, dopadiště 500 Joule

Ø Čtyři komfortní střelecké boxy

Ø Statická a dynamická střelba

Ø Střelecké soutěže

Ø Základní zážitkové balíčky

Ø Kurzy dynamické střelby s krátkou zbraní

Ø Náboje s celoplášťovou či poloplášťovou olověnou střelou (standardně např. 9 mm Luger, .357 SIG, .40 S&W, .45 Auto)

SÚ 2a, terčová linie 25 m, pohyblivá palebná čára, dopadiště 15 000 Joule

Ø Statická a dynamická střelba

Ø Střelecké soutěže

Ø Nastřelování zbraní (vč. větších ráží)

Ø Zážitkové balíčky

Ø Kurzy dynamické střelby s krátkými i dlouhými zbraněmi ve stísněném prostoru

Ø Náboje s celoplášťovou či poloplášťovou olověnou střelou (standardně .223 Rem., 7,62×39, .308 Win., 7,5×55 Swiss, apod.) a brokové náboje s hromadnou střelou s průměrem broků max. 4,5 mm (používání brokových nábojů se střelou slug je přísně zakázáno)!

Neúnavně pracujeme na dokončení zbývajících dvou střeleckých úseků, tedy SÚ 3 s terčovou linií 50 m a možností střelby do tří stran, tedy balisticky chráněnou dopadovou plochou v rozsahu 180° a SÚ 2 b, tedy špičkové moderní laserové projekční střelnici nabízející rovněž možnost střelby reálnými zbraněmi. 

Co více říct na úvod o naší střelnici než „Přijďte, to musíte vidět na vlastní oči“? Snad jen, že naše přípravné kurzy na zkoušku odborné způsobilosti pro získání zbrojního průkazu jsou u nás nekompromisní. Chceme po vás víc! Chceme, abyste uměli! Chceme, abyste opravdu porozuměli zbraním! Tyto kurzy se tak pro svou kvalitu těší velké přízni našich klientů. Od otevření až do současnosti prošlo za uplynulých 18 měsíců přípravou na naší střelnici více než 300 uchazečů, z nichž drtivá většina úspěšně složila zkoušku napoprvé. Více o našich kurzech se dozvíte v kapitole KURZY | Příprava na zbrojní průkaz.

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek: 10:00 až 20:30
Pátek a Sobota: 10:00 až 20:00
Neděle: 10:00 - 19:00
Pokud není v rezervačním systému stanoveno jinak.

Akustika to je věda

Abychom provozem střelnice neobtěžovali naše okolí, od počátku jsme na projektu úzce spolupracovali s odborníky na akustiku. Ti navrhli složení stěn i akustických bariér. A povedlo se to nad očekávání dobře. Výsledná měření parametrů ukázala, že u nás můžete klidně a nerušeně střílet, aniž by to naše okolí jakkoliv zaznamenalo. Jsme dobří sousedé.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.