Daniel Defense, Silent Steel, Remington (a další) – 3. předváděcí akce

Daniel Defense a spol. opět v akci na Camp Zero

Po roce se opět vrací dále doplněná, inovovaná a rozšířená předváděcí sada v rámci akce „střílení s Cairem“, kterou u nás na střelnici hostujeme ve spolupráci s jedním z našich strategických partnerů – společností CairoCZ s.r.o. Ač značka Daniel Defense neustále hraje a vždy bude hrát v rámci této akce hlavní housle, k dispozici bude celé spektrum zbraní různých značek – tedy pušek Daniel Defense v rážích .223 Rem., .300 Blackout a .308 Win., několik tlumičů Silent Steel v odpovídajících rážích, dále několik brokovnic a opakovačka Remington a navíc také unikátní „skládací“ puška typu AR-15 – FoldAR Double – v ráži .300 Blackout.

Rozhodně se máte na co těšit! Berte na vědomí, že jsme pro akce „střílení s Cairem“ jediná střelnice v celé Praze. Nikde jinde tuto sadu až do opakování akce v příštím roce nenajdete! Kompletní informace ohledně průběhu akce, podmínek a detailní popis dostupných zbraní naleznete v hlavním informačním článku na hlavní stránce.

Nenechte si tuto unikátní akci ujít!

P.S.: délka trvání akce je prozatím pouze orientační. Sledujte pozorně tuto událost a náš Facebook, kde se dozvíte případné změny (akce pravděpodobně začne o něco dříve než 6.11.)

Daniel Defense DDM4 PDW SBR s hlavní 7″, ráže .300 AAC Blackout

Událost je ukončena.

Datum

04 - 12 Lis 2023
Expired!

Čas

10:00 - 20:00

Další událost