Kurz přípravy na zbrojní průkaz

Připravili jsme pro vás kurz přípravy na zbrojní průkaz vycházející z našich dosavadních zkušeností, kdy jsme zjistili, že jsou mezi budoucími střelci tři skupiny zákazníků. První, která  pouze rozšiřuje skupiny ZP a potřebuje kurz orientovaný především na aktualizaci technického názvosloví a manipulaci se zbraní. Druhá, kterou tvoří nová uchazeči o ZP kdy je potřeba komplexní přípravy včetně provázání technické části teorie s praxí. Třetí skupinu tvoří zákazníci s individuálními požadavky na přípravu.

Proto Vám nabízíme tři typy kurzů přípravy na zbrojní průkaz, které neustále procházejí vývojem dle aktuálních požadavků příslušných norem a dle praktických změn konkrétních komisařů, které v průběhu zkoušek zachytíme:

1. Kurz pro rozšíření skupin ZP

Kurz je sestavený pro ty z vás, kteří již jste držiteli ZP, avšak jste se rozhodli si skupiny ZP rozšířit. Doba trvání kurzu je 2 výukové jednotky (3 hodiny)a jedná se o dotrénování potřebných návyků dle aktuálních požadavků. V tomto kurzu se klade důraz pouze na praxi. Cena kurzu činí 2890 Kč.

Úspěšnost našich studentů, kteří si u nás po tomto kurzu rošiřovali skupiny ZP je 100 %.

2. Kurz pro nové žadatele o ZP

Náš nejvíce poptávaný kurz na míru sestavený pro ty z vás, kteří si dělají ZP poprvé. Doba trvání 3 výukové jednotky (6 hodin) rozprostřené do 2 až 3 týdnů před zkouškou. Komplexní seznámení s požadavky na uchazeče o ZP příslušných skupin. Součástí je provázání teorie, zejména technikálií s praxí a pečlivý trénink manipulace, rozborky, sborky a odstraňování závad. Cena kurzu činí 4500 Kč.

Úspěšnost našich více než 250 studentů, kteří prošli od července 2021 tímto kurzem je krásných 98 %.

3. Individuální kurz

Zde je náplň a cena kurzu stanovena dohodou podle konkrétních požadavků klienta. Základní sazba za jednu výukovou jednotku (1,5 h jako u kurzu 2) činí 2050 Kč. Kurz probíhá tak dlouho jak je potřeba. Jeden uchazeč = jeden instruktor. Plně individuální přístup včetně termínů jednotlivých lekcí, kdy se maximálně snažíme vyhovět časovým možnostem klienta.

Úspěšnost našich studentů, kteří prošli tímto komplexním individuálním kurzem je 100 %.

Další možnosti

Individuální střelecká příprava

V případě, že se svým střeleckým výkonem v rámci kurzu na ZP nejste spokojeni, nebo chcete vyslyšet doporučení našeho instruktora doporučující další trénink, máte možnost dokoupit si kondiční střelecké jednotky nad rámec již proběhlého nebo aktuálně probíhajícího přípravného kurzu na ZP. Tyto „kondiční jízdy“ jsou s ohledem na kurzanty, kterým to prostě jde hůř nastaveny ve velmi zvýhodněné cenové hladině, aby bylo možno za rozumných podmínek potrénovat dostatečně pro hladký průběh střeleb u zkoušky.

Součástí ceny je pronájem střelnice a čas přítomného instruktora.

Máte nějaký dotaz? Můžeme Vám poradit?

Kontaktujte nás

Můžeme Vám nějak pomoci? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte s jakýmkoliv dotaz v rámci projektu Camp Zero.

Hledáte k nám cestu? Jede autem nebo městskou hromadnou dopravou? Ani jedno není problém a bezpečně Vás navedeme přímo k nám. Pro Váš automobil máme k dispozici i několik rezervovaných míst na parkování.