Arex, Kriss, UAR (Defendia Reange days) – předváděcí akce 3.-17.3.2024

Hlavní téma akce – produkce zbrojovky Arex

První kvartál roku 2024 zařadil vyšší rychlostní stupeň a sviští dále. To pro vás samozřejmě znamená další z řady příležitostí vyzkoušet si za velmi výhodných podmínek zbraně z předváděcí sady, která bude součástí akce.

Řeč je o zajímavé a komplexní sadě zbraní poskytnuté nám partnerem Defendia Land, kde jsou zastoupeny zbraně výrobců z jejich provenience, tedy Arex Defense, UnbrandedAR (UAR), Kriss USA a ZRODelta.

Součástí převáděcí sady je dohromady 12 pistolí a pušek výše zmíněných výrobců.

Samozřejmě nejde pouze o standardní produkci – součástí sady jsou i sportovně laděné kousky, které mohou zaujmout ne jednoho střelce.

Kompletní seznam zbraní stejně jako podmínky akce naleznete níže.

Detail akce v kalendáři společně s možnosti stažení události ve formátu iCal nebo Google Calendar naleznete jako obvykle v kalendáři akcí ZDE.

Seznam zbraní

Arex

 • Delta X Tactical, 9 mm Luger
 • Delta L OR, 9 mm Luger
 • Delta M, 9 mm Luger
 • ZERO 1 Alpha, 9 mm Luger
 • ZERO 1 Compact, 9 mm Luger
 • ZERO 1 Tactical, 9 mm Luger
 • ZERO 2 standard, 9 mm Luger
 • ALPHA Race, 9 mm Luger
 • Delta L Grey Wolf, 9 mm Luger

Kriss

 • Vector CRB G2 16″, Mk3 rail, .22 LR

UnbrandedAR

 • UAR-F AR-15, 16″, .223 Remington

ZRODelta

 • Range Ready AR-15 16″, .223 Remington

Podmínky akce

Podmínky zůstávají stejné jako vždy – vzhledem k několika negativním zkušenostem však musíte počítat s tím, že budeme opravdu přísně dbát na jejich dodržování. Bohužel se mezi námi střelci najdou i takoví, kteří by v ideálním případě ZP ani neměli mít. My však za sadu ručíme a tak nám nezbývá nic jiného než opět najet na nejvyšší možnou pečlivost a dbát přísně na dodržování podmínek, které však, jak mnozí z vás sami ví, nejsou nijak limitující. Jde pouze o to chovat se ke zbraním slušně a dodržovat bezpečnost. Prosíme buďte důslední!

 • zápůjčka zbraní zadarmo – platíte poplatek 50 Kč / kus, abychom mohli sadu průběžně udržovat v co nejlepším stavu
 • platíte pronájem střelnice – dávejte pozor na rezervované úseky (s pistolemi můžete jak na SÚ1, tak na SÚ2A; s puškami větších ráží však pouze na úsek SÚ2-A!)
 • do všech zbraní v rámci akce si budete u nás muset zakoupit střelivo – ceny v průběhu akcí neměníme!
 • zkoušíte, testujete, bavíte se a užíváte si 🙂

Pokud budete mít jakýkoli dotaz týkající se zbraní které si budete v rámci akce zkoušet, členové našeho personálu vám ho velmi rád zodpoví, případně pokud si nebudou jistí vás navedou na ty z nás kteří to dovedou. Nebojte se zeptat! Jsme tady pro vás.

V případě, že si některou ze zbraní zamilujete, můžete si ji novou odnést, máte-li nákupní povolení – Díky výborné spolupráci s partnerem Defendia Land máme velké množství pistolí značky Arex ihned dispozici. Zakoukáte-li se však do modelu, který skladem nemáme, není nic jednoduššího než danou zbraň objednat s dodáním do 1 týdne od objednávky.

Těšíme se na Vás!

Co nebo kdo je AREX Defense?

Jedná se o původně strojírenskou slovinskou firmu, která již přes 25 nejprve pod názvem AREX, posléze pod názvem AREX DEFENSE vyrábí pistole za použití inovativních výrobních procesů. Ze své strojírenské minulosti čerpá nezbytné zkušenosti podstatné pro přesnost a kvalitu výroby. Podobně jako například americká zbrojovka Daniel Defense razí i tento výrobce politiku „udělej si sám“ – veškeré stroje, příslušenství i výrobní linky používané k výrobě zbraní jsou z vlastní produkce.

Díky vysoká kvalitě a zároveň rychlosti výroby se tato zbrojovka dokázala v průběhu let prosadit kromě domácího evropského trhu také v Severní a Jižní Americe, kde se pomalu ale jistě stává stále více konkurenceschopnou.

Veškerá vlastní produkce, ať už zbraní nebo dílů prochází důsledným cyklem kontroly kvality, kam se produkt dostane po přísně nastavené dráze výrobního procesu: předprojekt – design – engineering – výroba prototypu – dokumentace – ověření – produkce.

AREX Zero 2S
Kriss Vector CRB verze se 16″ hlavní se závitem.
ZRODelta Range Ready. 16″, ráže .223 Rem/5,56×45