ANTREG – předváděcí akce na Camp Zero

Ač improvizovaným způsobem a na poslední chvíli, něco dobrého se zdařilo.

O čem je řeč?

O předváděcí sadě pušek Antreg, kterou jsme dnes na rychle dovezli a která bude od soboty 15.9. na cca 7 dní (datum konce nevíme přesně) k dispozici k vyzkoušení u nás na Camp Zero.

Pušky však dorazily kompletně holé a musíme na ně naštelovat alespoň nějaké kolimátory. Mějte prosím strpení. K provozu budou připraveny v sobotu 16.9. zhruba od 11:00, tedy cca hodinu po otevření střelnice.

Co máme k dispozici? V sadě naleznete následující:

  • Antreg ARS M4 10,5″ .223 Rem/5,56×45
  • Antreg ARS M4 12,5″ .223 Rem/5,56×45
  • Antreg ARS M4 14,5″ .223 Rem/5,56×45
  • Antreg ARS M4 16,5″ .223 Rem/5,56×45

Pušky budou osazeny kolimátory Vortex StrikFire II, Holosun HS510C, Falke LE Gen II a Meopta.

Akce bude probíhat za standardních podmínek jako vždy, tedy:

  • zápůjčku zbraní zdarma – platíte pouze manipulační poplatek 50 Kč za kus, abychom zbraně mohli po celou dobu udržet v odpovídajícím stavu
  • platíte pronájem střeleckého úseku SÚ-2A a tovární střelivo

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o pušky na výkonné střelivo, nezapomeňte, že to znamená rezervaci na úseku SÚ-2A. Také vás jako vždy žádáme – prosíme chovejte se k těm zbraním slušně. Jsou prakticky nové a nechceme aby došlo k nějakému poškození.

V případě, že si některou z nich zamilujete a budete ji nutně potřebovat, neváhejte nám to sdělit – jsme připraveni přijímat objednávky. Musíte však počítat s delšími dodacími lhůtami. Pokud nebudou aktuálně pušky skladově k dispozici, což jsou málo kdy (ale třeba budete mít štěstí), je třeba počítat v řádu měsíců.

Rezervaci stavu na akci můžete provést sami skrze náš rezervační systém, nebo brkněte na střelnici, kde to personál udělá za vás 🙂

Učitě dorazte, stojí to za to.

Váš tým Camp Zero.