CAMPZERO shooting range

Zakázkové zbraně

Vážení zákazníci, přátelé střeleckého sportu, příznivci zbraní, vážení přátelé. To, čím se naše firma zásadně liší od ostatních, tedy přidaná hodnota pro Vás, naše zákazníky, je servis, seřizování a kustomizace zbraní, kdy se snažíme podle vašich představ udělat z Vámi zakoupené zbraně v surovém stavu zbraň vašich snů. Další služba, která jak věříme přibyde již velmi brzy, bude možnost si Vámi vybranou zbraň předem vyzkoušet na naší střelnici. Na finalizaci tohoto projektu v současné době usilovně pracujeme a doufáme, že Vás již brzy budeme moci přivítat na jejím slavnostním otevření.

V současné době tak alespoň přijměte zavděk malou ukázkou zbraní, jejichž úpravu jsme v naší dílně ve spolupráci s našimi špičkovými dodavateli a dle přání našich zákazníků, již realizovali. Tato kombinace služeb nám tak nabízí možnost přivítat Vás na našem showroomu, kde si můžete v klidu vybrat a vyzkoušet doplňky aktuálně dostupné pro Vámi vybranou zbraň. Můžete se zde s námi poradit o vhodné úpravě vaší zbraně, kterou pak proměníme v dokonalý skvost s nezaměnitelným rukopisem, určeným pouze pro Vás, nebo nezapomenutelný dárek.

Zakázkové zbraně
Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz nebo chcete s námi něco prodiskutovat, neváhjete a napište nám. Případně nás rovnou navštivte na našem showroomu.