CAMPZERO shooting range

Střelnice Camp Zero

Vítejte přátelé, to, co jsme tak dlouho připravovali, se konečně stalo skutečností. Již velmi brzy tak pro Vás budeme moci otevřít zbrusu nový komplex střelnic Camp Zero. Vzhledem ke komplikacím, které s sebou přinesl prokletý Covid_down, budeme muset ustoupit od původního záměru otevřít pro Vás celou střelnici najednou. Ale s tím se bohužel nedá nic dělat.

Otevření se tak brzy dočkají první dvě z celkem 4 taktických střelnic. Proč taktických? Celý komplex střelnic, jak je navržen a schválen balistikem, je z větší části mimo statické střelby určen především pro střelbu v pohybu dokonce s možností střelby do tří stran (to platí pro budoucí střelecký úsek 3 – SÚ 3 / 50 m), tedy balisticky chráněnou dopadovou plochou v rozsahu 180°.

Naše střelnice Vám tedy postupně nabídne celkem 4 střelecké úseky se střelbou na 15, 25, 50 a 65 metrů. Střelecké úseky s terčovou linií 15 (SÚ 1), 25 (SÚ 2) a 50 metrů (SÚ 3) jsou určeny jak pro statickou, tak pro dynamickou střelbu a střelecký úsek 65 metrů (SÚ 4) je určen výhradně pro přesnou mířenou střelbu a nastřelování zbraní.

První dva úseky, které pro Vás otevřeme v květnu tohoto roku, budou střelecký úsek 1 (SÚ 1) 15 metrů se 4 komfortními střeleckými boxy a dopadištěm střel dimenzovaným na 500J, který je určen jak pro výuku, tak pro zážitkovou a dynamickou střelbu. A střelecký úsek 2a (SÚ 2a) 25 metrů se 2 střeleckými stanovišti, který je určen především pro trénink, dále aktivní, zážitkovou a dynamickou střelbu s dopadištěm střel dimenzovaným na 2200J.

Spolu s oběma otevřenými úseky rovněž spustíme přípravné kurzy na zbrojní průkaz, o nichž se více dozvíte v kapitole KURZY | Příprava na zbrojní průkaz.

Střelnice
Akustika to je věda

Abychom provozem střelnice neobtěžovali naše okolí, od počátku jsme na projektu úzce spolupracovali s odborníky na akustiku. Ti navrhli složení stěn i akustických bariér. A povedlo se to nad očekávání dobře. Výsledná měření parametrů ukázala, že u nás můžete klidně a nerušeně střílet, aniž by to naše okolí jakkoliv zaznamenalo. Jsme dobří sousedé.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 až 21:00

Pokud není v rezervačním systému stanoveno jinak.

Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz nebo chcete s námi něco prodiskutovat, neváhjete a napište nám. Případně nás rovnou navštivte na našem showroomu.