CAMPZERO shooting range

O nás

Filozofie naší firmy je nabídnout zákazníkům prvotřídní kvalitu služeb, poradenství a vynikající servis. Ať už se jedná o zbraně, doplňky ke zbraním, personální balistickou ochranu nebo kurzy sloužící k vašemu osobnímu rozvoji, vždy se Vám budeme snažit nabídnout to nejlepší co máme aktuálně k dispozici. V ucelené nabídce se do našeho portfolia promítají produkty prémiových i méně známých výrobců námi vždy pečlivě prověřených značek.

Více než 15 let zkušeností, na nichž je postaveno naše know-how, se opírá o rozsáhlé poznatky z  bezpečnostního sektoru ve státní i soukromé sféře na české i mezinárodní úrovni, ochrany VIP osob a poskytování odborných konzultací včetně poradenství a řešení v oblasti té nejlepší balistické ochrany jednotlivce v Evropě.

Mezi naše zákazníky patří elitní a speciální jednotky z celé Evropy, a to včetně České republiky.

Mimo pravidelně se rozšiřujícího e-shopu pro Vás dokončujeme úpravy na komplexu zbrusu nových střelnic. Ty jsou krom statické střelby projektovány pro dynamickou a pohybovou střelbu. Nabídneme Vám střelbu ve směru do 3 stran (balisticky chráněná dopadová plocha 180°) v plném pohybu, možnost střelby z vozidla a mnoho dalších zajímavostí.

Aby toho nebylo málo, nabídneme Vám mimo přípravy na zbrojní průkaz a kurzů ZP rovněž možnost vyzkoušet si zbraň, kterou si vyberete na naší prodejně před její koupí. Dále také absolvování dalších kurzů pro zdokonalení se v praktické, taktické i dynamické střelbě v různých úrovních. Více informací na toto se téma se dočtete v rubrice střelnice.

Budeme velmi rádi za vaši zpětnou vazbu. Co se Vám líbí nebo naopak nelíbí, co Vám u nás třeba chybí, jaká jsou vaše očekávání. Rádi o Vás uslyšíme na každém kontaktním kanále, který pro komunikaci s našimi zákazníky máme.

O nás CAMPZERO

Galerie

Stále uzavíráme nové kontrakty se zajímavými výrobci zbraní, taktických doplňků a kvalitního oblečení, které jsme získali na kontraktačních výstavách po celém světě.

Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz nebo chcete s námi něco prodiskutovat, neváhjete a napište nám. Případně nás rovnou navštivte na našem showroomu.